همکاری با ما

۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷ ارتباط با ما

همکاری با ارتباط گستر سپهر

کار کردن در محیطی که علاوه بر امنیت، شکوفایی و بالندگی را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر کارمندی در شغل مورد علاقه‌اش باشد.

ما در ارتباط گستر سپهر با همراهی هزاران نفر از همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط فراهم آورده‌ایم که برای تمامی علاقه‌مندان به کار در حوزه مدیریت  یک محیط ایده‌آل به شمار می‌رود.

 

چرا ارتباط گستر سپهر را انتخاب کنیم

فضای حاکم بر فعالیت‌های ارتباط گستر سپهر ، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار است. پایبندی به ارزش‌های انسانی بیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های ارتباط گستر سپهر را مشخص می‌کند.

صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقادپذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز فضای حاکم بر فعالیت‌های ارتباط گستر سپهر است.

برای حضور در ارتباط گستر سپهر باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست‌یابی به موفقیت یاری کنید.

 

چشم‌انداز فعالیت در ارتباط گستر سپهر

آیا علاقه‌مندید که برای هر پرسش با سخت‌کوشی و سماجت راه حلی بیابید؟ در این صورت شما اولین ویژگی برای حضور در خانواده ارتباط گستر سپهر را دارا هستید. فضای حاکم بر فعالیت‌های ما فضایی پرنشاط و پویاست. در این فضا می‌آموزید که برای به نتیجه رساندن فعالیتی که آغاز کرده‌اید، موثرترین و کوتاه‌ترین راه را برگزینید و همواره گزینه‌های متعددی برای جای‌گزینی در ذهن داشته باشید. صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد‌پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های دیگری است که برای حضور در این جمع به آن‌ها نیاز دارید. پیوستن به ارتباط گستر سپهر نویدبخش شروع فعالیتی‌ست که در آن متناسب با توان‌مندی‌ها و ظرفیت‌های خود پیشرفت خواهید کرد، بنابراین خود را برای فعالیتی پویا و پر تلاش آماده کنید. تجربه‌ی ما در فعالیت‌های سازمانی‌مان ثابت کرده است که با سخت‌کوشی و ناامید نشدن از شکست‌های مقطعی می‌توان آینده‌ای رو به رشد و درخشان را رقم زد.

اگر مایل‌اید به خانواده‌ی پوینده‌ی ما بپیوندید، کمربندهای‌تان را محکم کنید…


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *